Treningi personalne – dla kogo? Po co?

Trening personalny Olsztyn -kiedyś luksus dla nielicznych,obecnie absolutny must have każdego początkującego adepta siłownii nie tylko.

Jaka jest różnica między treningiem personalnym a grupowym?

Przecież w obu przypadkach jesteś pod opieką trenera, masz zaplanowany trening oraz kontrolę nad wykonywanymi ćwiczeniami. Różnic jest jednak więcej niż podobieństw.

Studio Treningu Sielska 38A powstało z myślą o jakości. Trening indywidualny polega na całkowitym skupieniu się na jednej osobie, na jej słabościach, problemach i mocnych stronach. To też w 100% spersonalizowany program, którego każdy element pasuje do konkretnego uczestnika. Dobór treningu zależy od wielu czynników, takich jak wiek, rodzaj pracy oraz dysfunkcji,które posiada, osobistych upodobań treningowych, stopień zaawansowania, czas poświęcony na trening, cel treningowy…Można wymienić bez końca.

Czy każdemu potrzebny jest trener personalny?

Uważamy, że tak, a przynajmniej na początku, żeby nauczyć poprawnych wzorców,wytłumaczyć na czym polega zdrowy i przemyślany trening, jak go zaplanować i jak nie tracić czasu na „błądzenie w internecie”.

Czy musimy trenować cały czas pod okiem trenera?

Absolutnie nie. Jednak nasze doświadczenie pokazuje, że taka współpraca trwa bardzo długo. Długo to znaczy latami. Jesteśmy dumni, że obdarzacie nas zaufaniem i trwacie z nami we wspólnych treningach.

Dobry trener to nie tylko specjalista od treningu, to także swojego rodzaju psycholog.Tak między nami, my trenerzy, jesteśmy kopalnią wiedzy na temat naszych podopiecznych. Jest to oczywiście nasza tajemnica, jednak dzięki temu uświadamiamy sobie, jak wiele nadziei i zaufania pokładają w nas nasi Sielscy przyjaciele 🙂

Sprawdź również: