Sielska 38a

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
08:00 - 09:00
Kettle
Ania
08:00 - 09:00
09:00 - 10:00
Pilates
Monika
09:00 - 10:00
Pilates
Monika
09:00 - 10:00
Brzuch, uda, pośladki
Gosia
09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
Mały Atleta
Ania
10:00 - 11:00
(Dzieci 8-12 lat)
11:00 - 12:00
Joga lyengara
Sylwia
11:00 - 12:00
18:00 - 19:00
Joga
Bożenka
18:00 - 19:00
Babski Power
Gosia
18:00 - 19:00
Zdrowy kręgosłup
Monika
18:00 - 19:00
Babski Power
Gosia
18:00 - 19:00
Rozciąganie i wzmacnianie
Ania / Damian
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
Cross
Kuba / Damian
19:00 - 20:00
Joga
Bożenka
19:00 - 20:00

Kompleksy Sztangowe
Damian
19:00 - 20:00
Cross
Kuba / Damian
19:00 - 20:00
Joga
Bożenka
19:00 - 20:00

Kompleksy Sztangowe
Damian
19:00 - 20:00
Cross zaawansowany
Damian / Kuba
19:00 - 20:00

Poniedziałek

  • Pilates
    09:00 - 10:00
  • Joga
    18:00 - 19:00
  • Cross
    19:00 - 20:00

Wtorek

  • Babski Power
    18:00 - 19:00
  • Joga
    19:00 - 20:00
  • Kompleksy Sztangowe
    19:00 - 20:00

Środa

  • Pilates
    09:00 - 10:00
  • Zdrowy kręgosłup
    18:00 - 19:00
  • Cross
    19:00 - 20:00

Czwartek

  • Babski Power
    18:00 - 19:00
  • Joga
    19:00 - 20:00
  • Kompleksy Sztangowe
    19:00 - 20:00

Piątek

  • Rozciąganie i wzmacnianie
    18:00 - 19:00
  • Cross zaawansowany
    19:00 - 20:00

Sobota

  • Kettle
    08:00 - 09:00
  • Brzuch, uda, pośladki
    09:00 - 10:00
  • Mały Atleta (Dzieci 8-12 lat)
    10:00 - 11:00
  • Joga lyengara
    11:00 - 12:00
No events hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18:00 - 19:00
Babski Power
Gosia
18:00 - 19:00
Babski Power
Gosia
18:00 - 19:00

Wtorek

  • Babski Power
    18:00 - 19:00

Czwartek

  • Babski Power
    18:00 - 19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
09:00 - 10:00
Brzuch, uda, pośladki
Gosia
09:00 - 10:00

Sobota

  • Brzuch, uda, pośladki
    09:00 - 10:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19:00 - 20:00
Cross
Kuba / Damian
19:00 - 20:00
Cross
Kuba / Damian
19:00 - 20:00

Poniedziałek

  • Cross
    19:00 - 20:00

Środa

  • Cross
    19:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19:00 - 20:00
Cross zaawansowany
Damian / Kuba
19:00 - 20:00

Piątek

  • Cross zaawansowany
    19:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18:00 - 19:00
Joga
Bożenka
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
Joga
Bożenka
19:00 - 20:00
Joga
Bożenka
19:00 - 20:00

Poniedziałek

  • Joga
    18:00 - 19:00

Wtorek

  • Joga
    19:00 - 20:00

Czwartek

  • Joga
    19:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
11:00 - 12:00
Joga lyengara
Sylwia
11:00 - 12:00

Sobota

  • Joga lyengara
    11:00 - 12:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
08:00 - 09:00
Kettle
Ania
08:00 - 09:00

Sobota

  • Kettle
    08:00 - 09:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19:00 - 20:00
Kompleksy Sztangowe
Damian
19:00 - 20:00
Kompleksy Sztangowe
Damian
19:00 - 20:00

Wtorek

  • Kompleksy Sztangowe
    19:00 - 20:00

Czwartek

  • Kompleksy Sztangowe
    19:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
10:00 - 11:00
Mały Atleta
Ania
10:00 - 11:00
(Dzieci 8-12 lat)

Sobota

  • Mały Atleta (Dzieci 8-12 lat)
    10:00 - 11:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
09:00 - 10:00
Pilates
Monika
09:00 - 10:00
Pilates
Monika
09:00 - 10:00

Poniedziałek

  • Pilates
    09:00 - 10:00

Środa

  • Pilates
    09:00 - 10:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18:00 - 19:00
Rozciąganie i wzmacnianie
Ania / Damian
18:00 - 19:00

Piątek

  • Rozciąganie i wzmacnianie
    18:00 - 19:00
No events hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18:00 - 19:00
Zdrowy kręgosłup
Monika
18:00 - 19:00

Środa

  • Zdrowy kręgosłup
    18:00 - 19:00
No events available!