Sielska 38a

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00 - 10:00
Pilates
Monika
09:00 - 10:00
Pilates
Monika
09:00 - 10:00
18:00 - 19:00
Joga
Bożenka
18:00 - 19:00
Babski Power
Gosia
18:00 - 19:00
Zdrowe plecy
Monika
18:00 - 19:00
Babski Power
Gosia
18:00 - 19:00
Primitive Functional Movement
Bożena
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
Cross
Adam / Damian
19:00 - 20:00
Joga
Bożenka
19:00 - 20:00

Kompleksy Sztangowe
Damian
19:00 - 20:00
Cross
Adam / Damian
19:00 - 20:00
Joga
Bożenka
19:00 - 20:00

Kompleksy Sztangowe
Damian
19:00 - 20:00
Cross
Adam / Damian
19:00 - 20:00

Poniedziałek

  • Pilates
    09:00 - 10:00
  • Joga
    18:00 - 19:00
  • Cross
    19:00 - 20:00

Wtorek

  • Babski Power
    18:00 - 19:00
  • Joga
    19:00 - 20:00
  • Kompleksy Sztangowe
    19:00 - 20:00

Środa

  • Pilates
    09:00 - 10:00
  • Zdrowe plecy
    18:00 - 19:00
  • Cross
    19:00 - 20:00

Czwartek

  • Babski Power
    18:00 - 19:00
  • Joga
    19:00 - 20:00
  • Kompleksy Sztangowe
    19:00 - 20:00

Piątek

  • Primitive Functional Movement
    18:00 - 19:00
  • Cross
    19:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00 - 19:00
Babski Power
Gosia
18:00 - 19:00
Babski Power
Gosia
18:00 - 19:00

Wtorek

  • Babski Power
    18:00 - 19:00

Czwartek

  • Babski Power
    18:00 - 19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00 - 20:00
Cross
Adam / Damian
19:00 - 20:00
Cross
Adam / Damian
19:00 - 20:00
Cross
Adam / Damian
19:00 - 20:00

Poniedziałek

  • Cross
    19:00 - 20:00

Środa

  • Cross
    19:00 - 20:00

Piątek

  • Cross
    19:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00 - 19:00
Joga
Bożenka
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
Joga
Bożenka
19:00 - 20:00
Joga
Bożenka
19:00 - 20:00

Poniedziałek

  • Joga
    18:00 - 19:00

Wtorek

  • Joga
    19:00 - 20:00

Czwartek

  • Joga
    19:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00 - 20:00
Kompleksy Sztangowe
Damian
19:00 - 20:00
Kompleksy Sztangowe
Damian
19:00 - 20:00

Wtorek

  • Kompleksy Sztangowe
    19:00 - 20:00

Czwartek

  • Kompleksy Sztangowe
    19:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00 - 10:00
Pilates
Monika
09:00 - 10:00
Pilates
Monika
09:00 - 10:00

Poniedziałek

  • Pilates
    09:00 - 10:00

Środa

  • Pilates
    09:00 - 10:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00 - 19:00
Primitive Functional Movement
Bożena
18:00 - 19:00

Piątek

  • Primitive Functional Movement
    18:00 - 19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00 - 19:00
Zdrowe plecy
Monika
18:00 - 19:00

Środa

  • Zdrowe plecy
    18:00 - 19:00
No events available!