Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 - 09:00 | Trening funkcjonalny Ksenia 08:00 - 09:00 | ||||||
09:00 - 10:00 | Pilates Monika 09:00 - 10:00 | Pilates Monika 09:00 - 10:00 | Brzuch, uda, pośladki Gosia 09:00 - 10:00 | Fit Morning Bartek 09:15 - 10:15 | |||
10:00 - 11:00 | Joga Marta 10:15 - 11:15 | ||||||
11:00 - 12:00 | |||||||
17:00 - 18:00 | Rozciąganie i wzmacnianie Ada 17:00 - 18:00 | ||||||
18:00 - 19:00 | Joga Bożenka 18:00 - 19:00 | Babski Power Gosia 18:00 - 19:00 | Zdrowy kręgosłup Ada 18:00 - 19:00 | Babski Power Gosia 18:00 - 19:00 | Yin Joga Marta 18:00 - 19:00 | ||
19:00 - 20:00 | Cross Damian 19:00 - 20:00 | Joga Bożenka 19:00 - 20:00 | Cross Damian 19:00 - 20:00 | Joga Bożenka 19:00 - 20:00 | Cross zaawansowany Damian / Kuba 19:00 - 20:00 | ||
20:00 - 21:00 | Rozciąganie i wzmacnianie Ada 20:00 - 21:00 | Trening funkcjonalny Ksenia 20:00 - 21:00 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 - 19:00 | Babski Power Gosia 18:00 - 19:00 | Babski Power Gosia 18:00 - 19:00 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 - 10:00 | Brzuch, uda, pośladki Gosia 09:00 - 10:00 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 - 20:00 | Cross Damian 19:00 - 20:00 | Cross Damian 19:00 - 20:00 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 - 20:00 | Cross zaawansowany Damian / Kuba 19:00 - 20:00 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 - 11:00 | Joga Marta 10:15 - 11:15 | ||||||
11:00 - 12:00 | |||||||
18:00 - 19:00 | Joga Bożenka 18:00 - 19:00 | ||||||
19:00 - 20:00 | Joga Bożenka 19:00 - 20:00 | Joga Bożenka 19:00 - 20:00 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 - 09:00 | Trening funkcjonalny Ksenia 08:00 - 09:00 | ||||||
20:00 - 21:00 | Trening funkcjonalny Ksenia 20:00 - 21:00 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 - 10:00 | Pilates Monika 09:00 - 10:00 | Pilates Monika 09:00 - 10:00 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 - 18:00 | Rozciąganie i wzmacnianie Ada 17:00 - 18:00 | ||||||
20:00 - 21:00 | Rozciąganie i wzmacnianie Ada 20:00 - 21:00 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 - 19:00 | Zdrowy kręgosłup Ada 18:00 - 19:00 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 - 19:00 | Yin Joga Marta 18:00 - 19:00 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 - 10:00 | Fit Morning Bartek 09:15 - 10:15 | ||||||
10:00 - 11:00 |