Sielska 38a

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09:00 - 10:00
Pilates
Monika
09:00 - 10:00
Pilates
Monika
09:00 - 10:00
17:00 - 18:00
AeroBox
Rafał
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
Joga
Bożenka
18:00 - 19:00
Babski Power
Gosia
18:00 - 19:00
Zdrowy kręgosłup
Monika
18:00 - 19:00
Babski Power
Gosia
18:00 - 19:00
Cross
Adam / Damian
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
Cross
Adam / Damian
19:00 - 20:00
Joga
Bożenka
19:00 - 20:00

Kompleksy Sztangowe
Damian
19:00 - 20:00
Cross
Adam / Damian
19:00 - 20:00
Joga
Bożenka
19:00 - 20:00

Kompleksy Sztangowe
Damian
19:00 - 20:00
Trening fukcjonalny PFM
Bożena
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
Rozciąganie
Wiktoria
20:00 - 21:00
Rozciąganie
Wiktoria
20:00 - 21:00

Poniedziałek

  • Pilates
    09:00 - 10:00
  • Joga
    18:00 - 19:00
  • Cross
    19:00 - 20:00

Wtorek

  • Babski Power
    18:00 - 19:00
  • Joga
    19:00 - 20:00
  • Kompleksy Sztangowe
    19:00 - 20:00
  • Rozciąganie
    20:00 - 21:00

Środa

  • Pilates
    09:00 - 10:00
  • AeroBox
    17:00 - 18:00
  • Zdrowy kręgosłup
    18:00 - 19:00
  • Cross
    19:00 - 20:00

Czwartek

  • Babski Power
    18:00 - 19:00
  • Joga
    19:00 - 20:00
  • Kompleksy Sztangowe
    19:00 - 20:00
  • Rozciąganie
    20:00 - 21:00

Piątek

  • Cross
    18:00 - 19:00
  • Trening fukcjonalny PFM
    19:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
17:00 - 18:00
AeroBox
Rafał
17:00 - 18:00

Środa

  • AeroBox
    17:00 - 18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
18:00 - 19:00
Babski Power
Gosia
18:00 - 19:00
Babski Power
Gosia
18:00 - 19:00

Wtorek

  • Babski Power
    18:00 - 19:00

Czwartek

  • Babski Power
    18:00 - 19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
18:00 - 19:00
Cross
Adam / Damian
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
Cross
Adam / Damian
19:00 - 20:00
Cross
Adam / Damian
19:00 - 20:00

Poniedziałek

  • Cross
    19:00 - 20:00

Środa

  • Cross
    19:00 - 20:00

Piątek

  • Cross
    18:00 - 19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
18:00 - 19:00
Joga
Bożenka
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
Joga
Bożenka
19:00 - 20:00
Joga
Bożenka
19:00 - 20:00

Poniedziałek

  • Joga
    18:00 - 19:00

Wtorek

  • Joga
    19:00 - 20:00

Czwartek

  • Joga
    19:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
19:00 - 20:00
Kompleksy Sztangowe
Damian
19:00 - 20:00
Kompleksy Sztangowe
Damian
19:00 - 20:00

Wtorek

  • Kompleksy Sztangowe
    19:00 - 20:00

Czwartek

  • Kompleksy Sztangowe
    19:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09:00 - 10:00
Pilates
Monika
09:00 - 10:00
Pilates
Monika
09:00 - 10:00

Poniedziałek

  • Pilates
    09:00 - 10:00

Środa

  • Pilates
    09:00 - 10:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
20:00 - 21:00
Rozciąganie
Wiktoria
20:00 - 21:00
Rozciąganie
Wiktoria
20:00 - 21:00

Wtorek

  • Rozciąganie
    20:00 - 21:00

Czwartek

  • Rozciąganie
    20:00 - 21:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
19:00 - 20:00
Trening fukcjonalny PFM
Bożena
19:00 - 20:00

Piątek

  • Trening fukcjonalny PFM
    19:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
18:00 - 19:00
Zdrowy kręgosłup
Monika
18:00 - 19:00

Środa

  • Zdrowy kręgosłup
    18:00 - 19:00
No events available!